19.01.2019 18:36
BAŞKAN KASAP, A KONUŞMA YAPTIĞI SALONDA“RİZE SENİNLE GURUR DUYUYOR” SLOGANI ATILDI

Rize Yeni Şehir Kapalı Spor Salonunda düzenlenen 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Ak Parti Rize Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısında bir selamlama konuşması gerçekleştirmek üzere ismi sunucu tarafından anons edilen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, salonda bulunan gençler tarafından “Rize Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla kürsüye çıktı.

2014 yerel seçimlerde Rize Belediye Başkanlığı görevini devralan ve ilimizde bir çok hizmet gerçekleştiren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap partisinin aday tanıtım toplantısında konuşma yapmak üzere kürsüye çıktığında salonda bulunan kalabalık tarafından “Rize Seninle Gurur Duyuyor” sloganıyla karşılaştı.

Tezahürat ve alkışlar eşliğinde selamlama konuşması gerçekleştiren Başkan Kasap, konuşmasına Gençlere bizler sizlerle gurur duyuyoruz şeklinde başladı.

Başkan Kasap konuşmasının geri kalan kısmında ise; “Ülkemiz ve şehrimiz dönüm noktasından geçmektedir. Bu dönüm noktası inşallah sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde milletimizin kararlılığıyla ona yakışır bir şekilde aşılacaktır. Bizler nasıl ki 5 yıl önce görev alarak buraya geldiysek, bugünde yeni görev alacak arkadaşlara görevi devredeceğiz ve davamız için çalışmaya devam edeceğiz. Allaha şükür olsun ki 5 yıl içerisinde memleketimize hizmet etme şansı bizlere verildi. Bizlerde bunu elimizden geldiğince en güzel şekilde değerlendirdiğimize inanıyorum. Belediyemizin işleyişini kurumsal anlamda daha ileriye taşıdık. Şehrimizin yol haritasını çizdik. Bizden sonra görev alacak olan arkadaşlarda şehrimizi daha ileriye taşımak için çalışacaklarına inancım tamdır. 31 Mart 2019 yerel seçimlerde her zaman olduğu gibi ilimizde Cumhurbaşkanımıza yakışır bir sonuç çıkacağına hiç şüphemiz yoktur. Bu doğrultuda seçim çalışmalarımıza aralıksız çalışacağız” dedi.

 

Soru ve Görüşleriniz