10.06.2018 17:15
BAŞKAN KASAP’TAN HASTALARA KANDİL VE BAYRAM ZİYARETİ

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Ak Parti Kadın Kolları birlikte proje incelemeleri ve bir dizi programların ardından hastanede çeşitli hastalıklarından dolayı yatmakta olan vatandaşlara ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Kasap ve ekibi RTEÜ Rize Eğitim araştırma hastanesine giderek burada yatmakta olan hastalara moral ziyaretinde bulundular.

Eğitim Araştırma Hastanesi KBB, Ortopedi, Göz ve Cildiye servislerinde yatan hastaları ziyaret eden Başkan Kasap, hastaların hal hatırlarını sorarak Kadir Gecelerini ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını tebrik etti. Başkan Kasap, ziyaret esnasında hastalara ve görevli personellere karanfil çiçeği takdiminde bulundu.

Gerçekleştirilen hastane ziyaretinde bazı hastaların kendilerine gösterilen hizmetten memnun oldukları ve devletimize milletimize etmiş oldukları dualar gözlerden kaçmazken, kendisine yapılan ziyaretten mutlu olan bu nedenle duygulu anlar yaşayan hastalar oldu.

Soru ve Görüşleriniz