01.06.2020 18:46
MAHALLELERDE FEN İŞLERİ VE SU KANALİZASYON ÇALIŞMALARI…

MAHALLELERDE FEN İŞLERİ VE SU KANALİZASYON ÇALIŞMALARI…

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Belediyeciliğin görünmeyen ama büyük önem taşıyan alt yapı çalışmalarını inceledi. Başkan Metin, bu yöndeki çalışmaların geceli gündüzlü devam ettiğini söyledi.

BİRÇOK KURUM ORTAK ÇALIŞIYOR…

Rize Belediyesi ; Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü, Makine İkmal Müdürlüğü, Karadeniz Doğal Gaz, Tedaş ve çok sayıda kurum koordinasyonuyla ilgili mahalle muhtarlıkları, alt ve üst yapı çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.

DUYARLILIKLARI İÇİN MAHALLE SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR…

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Ziraat yokuşu ve Yeniköy mahallesinde Altyapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde görerek  ilgili birim amirlerinden bilgi aldı. Çalışmaların en kısa sürede bitirilmesi için gayret gösterildiğini söyleyen Başkan Metin, “Bütün alt yapı ve üst yapı çalışmalarında yer yer su, elektrik, doğal gaz kesintileri  yaşandı. Çalışmalar aşamasında yol bölümleri ulaşıma kapatıldı. Belli zorluklar yaşanmış olsa da duyarlılıkları için mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Belediyeciliğin, görünmeyen ama büyük önem taşıyan bu yönde hizmetleri de olmak zorunda ve bu yönde çalışmalarımız geceli-gündüzlü devam ediyor edecektir” dedi.

Soru ve Görüşleriniz