23.01.2018 11:05
17 ADET SEMT SAHASI AYDINLATILDI..

17 ADET SEMT SAHASI AYDINLATILDI..

On bir ay önce Rize’ye 17 adet Semt, Halı saha ve Streetball sahası yapılacağını söyleyen, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap,  Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile imzalanan protokol kapsamında sahaların tamamlandığı, ışıklandırmalarının yapıldığını bildirdi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın girişimleri ile kabul edilen,  Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile imzalanan protokol kapsamında, belediye mahalli sınırları içerisinde uygun olan mahallelere semt sahası yapılarak toplamda; 15 adet semt sahası, 1 adet Streetball sahası ve 1 adet halı saha yapımı tamamlanarak aydınlatıldı.

Belediye Başkanı Kasap, Bir buçuk milyon liraya mal olan Sahaların Işıklandırma projesinin de tamamlandığını söyleyerek,” Semt Sahalarımızın ışıklarını açtık. Artık,  gündüz işinde gücünde okulda olan genç ve yetişkinlerimiz akşam saatlerinde de  sahaları kullanabilecek.  İnanıyorum ki bu çalışma spor kalitemizi de yükseltecektir. Bu Hizmette emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”dedi. 

Soru ve Görüşleriniz