12.04.2018 21:27
BAŞKAN KASAP’TAN ‘MİRAÇ KANDİLİ’ MESAJI

BAŞKAN KASAP’TAN ‘MİRAÇ KANDİLİ’ MESAJI

 

“İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Beytü’l-Makdis’ten(Kudüs) Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak idrak ettiğimiz Miraç, insanlık âlemi için birçok mesaj ve mucizelerle doludur.

Bu anlamlı geceler maddi ve manevi kirlerden arınmak, üstümüze düşen sorumlulukları yeniden gözden geçirmek için birer fırsattır. Birliğimiz, dirliğimiz ve kardeşlik duygularımızın artması için dualarımızı Miraç’a gönderelim. Bu önemli gecenin manevi feyziyle gönüllerimizin aydınlanmasını dileyelim.

Bu hayırlı geceyi; hepimizin günahları için bir bağışlanma, gönüllerimiz için huzur, hastalarımız için şifa, dertlilerimize deva olması için bol bol dua edelim, ibadetle geçirelim. Yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyiliklerin artmasını isteyelim. Şehrimiz, Ülkemiz, Mehmetçiklerimiz için dualar edelim. Merhamet sahibi Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez!

Miraç Kandilinin insanlık adına hayırlara vesile olmasını diliyor, insanlığın ortak huzurunu tehdit eden terör, şiddet, savaş ve düşmanlığın yerini barış ve huzura bırakmasını Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyorum.” 

Soru ve Görüşleriniz