14.06.2018 22:33
BAŞKAN KASAP, VE MİLLETVEKİLİ ADAYI AVCI, SON İFTARINI YEMİŞLİK KÖYÜNDE YAPTI..

BAŞKAN KASAP, VE MİLLETVEKİLİ ADAYI AVCI, SON İFTARINI YEMİŞLİK KÖYÜNDE YAPTI..

Ramazan ayının son günü bayram arifesinde orucunu Yemişlik Köyü’nde düzenlenen köy iftarı programında açan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, köy derneği ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Kasap merkeze bağlı yemişlik köyüne yapmış olduğu hizmetler ve Andon İçme Suyu üzerinde inşa edilen enerji santrali için Yemişlik Köyü Derneği tarafından Başkan Kasap’a teşekkür plaketi  canlı yayında AK PARTİ 27. Dönem Milletvekili adayı Muhammed Avcı tarafından takdim edildi.

Yemişlik Köyü’ndeki iftar programının ardından Elmalı Köyü’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kasap, ve  AK PARTİ 27. Dönem Milletvekili adayı Muhammed Avcı , İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, çay içip sohbet etti.

Başkan Kasap, ve Milletvekili Adayı Avcı, “Mübarek Ramazan ayının son günü bugün. Birlik içinde, paylaşarak güzel bir Ramazanı daha geride bıraktık. İnşallah seneye de nasip olur. Şimdiden herkesin bayramını tebrik ederim” dedi.

İlçe ve Belde belediye başkanlarının da katıldığı program Elmalı köyü sakinleri ile çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Soru ve Görüşleriniz