05.06.2018 17:07
ESNAF ZİYARETLERİ REŞADİYE, DEĞİRMENDERE VE EMİNETTİN MAHALLELERİNDE DEVAM ETTİ

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahalle gezilerine Reşadiye, Değirmendere ve Eminettin mahallesini soksak sokak dolaşarak devam etti.

Başkan Kasap, bugün üç ayrı mahalleye giderek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi ve belediye çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, beraberinde Başkan Yardımcısı Coşkun Yeğen, AK Parti Merkez İlçe teşkilatı ile Reşadiye mahalle Camiinde öğlen namazını kılarak namaz sonrası ramazan esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

 Reşadiye, Değirmendere ve Eminettin mahallesinde Muhtarlardan belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap vatandaşların istek ve taleplerini yerinde dinleyerek hayırlı ramazanlar dileklerinde bulundu.

Yapılması gereken çalışmalar için Belediye Başkan Yardımcısı Coşkun Yeğen’e gerekli talimatları veren Başkan Kasap, 4 yıl içerisinde her mahalleye eşit şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını ifade ederek, hizmete ilk günkü heyecanla devam ettiklerini belirtti.

Esnaf ziyaretleri esnasında ekibi ile birlikte Rize Belediyesi’nin yapmış olduğu Değirmendere Dinlenme Parkında bir süre istirahat eden Başkan Kasap, parkla ilgili çevre sakinlerinde olumlu tepkiler aldı. Vatandaşların memnun olduğu proje çalışması kısa bir süre önce ödül almıştı.

Başkan Kasap, ziyaretleri sırasında seçim irtibat bürolarına da uğrayarak çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

 

Soru ve Görüşleriniz