09.07.2018 09:50
VATANDAŞIN İSTEĞİ BAŞKAN KASAP’IN TALİMATIYLA KISA SÜREDE YERİNE GETİRİLDİ

Hafta sonunu öğlen namazının ardından sahil camiinde vatandaşlarla bir araya gelerek çay içip sohbet eden Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’tan bir istekte bulunan vatandaşların isteği kısa süre içerisinde yapıldı.

Sohbet esnasında Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap döneminde şehirde sokak aydınlatma çalışmalarında önemli adımların atıldığını dile getiren vatandaşlar, Başkan Kasap’tan aynı çalışmanın sahil cami önünde bulunan parkta da uygulanmasını talep ettiler.

Kendisine gelen bu isteği teknik ekibiyle paylaşarak not aldıran ve hızlı bir şekilde yapılması için talimat veren Rize Belediye Başkanı Kasap’ın talimatı üzerine sahil cami önünde bulunan parkta yeniden düzenleme yapılarak eksiklikler gözden geçirildi.

Cevrede oturan vatandaşların yanı sıra cami cemaatinin de aktif kullandığı parkın aydınlatma sistemi modern ve güçlü ışık veren sokak lambalarıyla donatılarak vatandaşın geceleri de oturabileceği aydınlık bir alana dönüştürüldü.  Ayrıca çevre düzenleme çalışmalarıyla genel bakımı yapılan parkın son hali vatandaşın beğenisini topladı.

Soru ve Görüşleriniz