• 14 ARALIK
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Müftü,Gülbahar,Bağdatlı ve Portakallık Mahallelerimize Bugün Saat 09:00 ile 19:00 Saatleri Arasında Su Kesintisi Uygulanacaktır.
 • 14 ARALIK
  Hatmi-i Şerif
  Bugün Akşam Namazından Sonra Eski Belediye Başkanlarımızdan Merhum Memiş Ali USTA'nın 12. Ölüm Yıl dönümü dolayısıyla Pazarköy Merkez Camiinde Hatmi Şerif Okunacaktır.
 • 13 ARALIK
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Müftü,Gülbahar,Bağdatlı ve Portakallık Mahallelerimize 14 Aralık Perşembe Günü (Yarın) 09:00 ile 19:00 Saatleri Arasında Su Kesintisi Uygulanacaktır.
 • 13 ARALIK
  “2053 ‘ te Böyle Bir Rize ‘de Yaşamak İstiyorum” Yarışma Sonuçları
  Rize Belediye Başkanlığımızca, Rize 2053 projesi kapsamında, Rize Valiliği, Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü destekleri, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü sponsorluğunda çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşamak istedikleri yer ile ilgili hayal kurmalarını ve bu konuda görüşlerini yansıtmalarını sağlama, çevre ile ilgili duyarlılıklarını artırma ve hayallerini tüm paydaş ve karar vericiler ile paylaşarak dikkate alınmasının sağlanması amacıyla düzenlenen “2053 ‘ te Böyle Bir Rize ‘de Yaşamak İstiyorum” konulu resim ve kompozisyon yarışmasına resimde 102 eser, kompozisyonda 23 eser değerlendirmeye tabi tutulmuştur. Yapılan ilk değerlendirme sonucunda ilk beş eser belirlenmiştir. Jüri üyelerinin beğenisini kazanan eserler ikinci kez değerlendirilerek puanlama sistemine alınmıştır. Yapılan puanlama neticesinde sırayla en yüksek puanları alan eserlerin sahipleri tespit edilmiş ve sonuçta; ilk beşe giren öğrencilerimiz ödüle layık görülmüştür.Kamuoyunun bilgisine sunulur. “2053 ‘ te Böyle Bir Rize ‘de Yaşamak İstiyorum” Konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması Sonuçlarına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz...
 • 12 ARALIK
  Su Kesintisi
  Oluşan Arıza Nedeniyle Engindere  ve İslampaşa Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 19:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 12 ARALIK
  Su Kesintisi
  Oluşan Arıza Nedeniyle Hamzabey, İslampaşa, Portakallık,Bağdatlı ve Gülbahar Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 17:00' a Kadar Su Verilemeyecektir. 
 • 12 ARALIK
  Su Kesintisi
  Ani Oluşan Arıza Nedeniyle Gülbahar Mahallemizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 16:00' a Kadar Su Verilemeyecektir. 
 • 10 ARALIK
  Rize Kanal 7 Avrupa Kanalında
  Bugün Saat:12:40'da Belediye Başkanımız Sn. Prof.Dr Reşat KASAP'ın Projeler ve Çalışmalarımız Hakkında Açıklamalarda Bulunduğu Kanal 7 Avrupa Ekranlarında Yayınlanacak Olan ' Meltem'le Zirvedekiler RİZE' Programını İzleyebilirsiniz.
 • 09 ARALIK
  Su Kesintisi
  Oluşan Arıza Nedeniyle Taşlıdere Mahallemizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 13.00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 08 ARALIK
  Su Kesintisi
  Karayolları Calışmaları Sırasında Olusan Arıza Nedeniyle Taslıdere Mahallemizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 17:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.Bilgilerinize 

Soru ve Görüşleriniz