05.09.2018 12:34
BAŞKAN KASAP: “RİZE, DÜNÜMÜZ, BUGÜNÜMÜZ VE GELECEĞİMİZDİR”

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Atatürk caddesinde esnafla buluştu, vatandaşlarla sohbet etti. Rize’nin gelişimi, kentin daha yaşanılabilir olması için durmadan çalıştıklarını vurgulayan Başkan Kasap, “Rize, dünümüz, bugünümüz ve geleceğimizdir” dedi.

Askerlik şubesi ve Devlet Hastanesi arasında bulunan esnafı ziyaret eden Başkan Kasap, vatandaşlarla selamlaştı, sohbet etti, esnafın misafiri oldu çayını içti. Cadde üzerinde bulunan esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinleyen Başkan Kasap, gerekli tedbirlerin alınması için fikir alışverişinde bulundu.

Rize’nin gelişmesi ve daha yaşanılabilir bir kent olması için çalışmalarını yoğunlaştırarak devam ettirdiklerini belirten Başkan Kasap, “Şehrimizin gelişmesi için gerekli alt ve üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kültürel ve sosyal anlamda da faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Rize, dünümüz, bugünümüz ve geleceğimizdir. Bu şuurla yolumuza devam ediyoruz. Her daim vatandaşımızın ve esnafımızın yanında olarak ortak akıl neticesinde adımlarımızı atıyoruz” dedi.

Soru ve Görüşleriniz