17.01.2023 16:51
BAŞKAN RAHMİ METİN, ÖZEL ÇOCUKLARIMIZIN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİ

Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin, geçtiğimiz aylarda Rize Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezinde düzenlenen etkinlik içerisinde yer alan müzikal gösteriyi izlediği esnada özel çocuklarımızdan gelen yeni bir Org alınması isteğini geri çevirmedi.

Rize Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi çocuklarımızın her alanda gelişimine katkı sunarken, bir yandan da çocuklarımızın sosyal etkinlikler içerisinde yer almalarını sağlıyor. Belirli aralıklarda yapılan sosyal etkinliklerin birine Aralık ayında katılan Başkan Rahmi Metin, Türküler ve İlahiler eşliğinde vakit geçiren çocukların gösteri sonrası, “elimizde olan müzik aleti yetersiz kalıyor, bize yeni bir org alabilirmisiniz” demeleri üzerine Başkan Rahmi Metin gerekenin yapılması konusunda talimat vermişti.

Talep üzerine alınan yeni Org Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin tarafından Rize Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezine teslim edildi. Hediye paketiyle sarılı olan müzik aletinin teslimi sırasında özel çocuklarımızın heyecan ve mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Hediye takdiminin ardından Başkan Rahmi Metin, doğum günü olan 2 özel çocuğumuzun doğum gününü pasta eşliğinde kutladı.

Soru ve Görüşleriniz