• 05 EYLÜL
  Su Kesintisi
  Oluşan Arıza Nedeniyle Boğaz, Çiftekavak, Alipaşa ve Kaplıca Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 15.00'a Kadar Su Verilemeyecektir. 05/09/2023
 • 04 EYLÜL
  Su Kesintisi
  Arıza Nedeniyle Ekmekçiler, Kaplıca, Yağlıtaş, Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 15.00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 03 EYLÜL
  Su Kesintisi
  Oluşan Arıza Nedeniyle Reşadiye, Mermerdelen, Camiönü, Fener ve Boğaz Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bu Akşam Saat 21.00'a Kadar Su Verilemeyecektir
 • 31 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Çamlibel,Yeniköy,Pehlivan,Balsu,Hayrat,Kanbursıt,Pilavdaği ve Değirmendere  Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 31 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Ariza Nedeniyle Piriçelebi Mahallemize Bugün Saat 12.00'a Kadar Su Verilemeyecektir 31/08/2023
 • 30 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Çarşı, Piriçelebi, Atmeydanı, Yağlıtaş, Reşadiye, Eminettin, Camiönü ve Mermerdelen Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 29 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Gülbahar, Portakallık, Bağdatlı, İslampaşa, Fener, Çiftekavak, Alipaşa ve Boğaz Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 27 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Camiönü,Mermerdelen,Reşadiye,Eminettin,Çamlibel,Yeniköy,Piriçelebi ve Çarşı  Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 27 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Oluşan Arıza Nedeniyle Ekremorhon Mahallemize Bugün Saat 13.00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 26 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Gülbahar, Bağdatlı, Portakallık, İslampaşa, Müftü, Ekremorhon, Paşakuyu ve Tophane Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

Soru ve Görüşleriniz