• 24 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00-24.00 Saatleri Arasında Hamzabey,Çorapçılar,Fatih,Dereüstü,Piriçelebi,Çarşi,Atmeydanı,Yağlıtaş,Hayrat, Kambursırt, Pilavdağı ve Değirmendere Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 23 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Engindere,Taşlidere,Hamidiye,Müftü,Ekrem Orhon,Paşakuyu,Tophane,Fener,Alipaşa,Çiftekavak ve Boğaz  Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 22 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Gülbahar, Bağdatlı, Portakallık, İslampaşa, Çamlıbel, Yeniköy, Pehlivan, Balsu, Camiönü, Mermerdelen, Reşadiye ve Eminettin Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 20 AĞUSTOS
  ilaçlama Pragramı
  Bu Akşam 20.00-24.00 Saatleri Arasında Hamzabey,Çorapçılar,Fatih,Dereüstü,Piriçelebi,Çarşi,Atmeydanı,Yağlıtaş,Fener,Alipaşa,Çiftekavak ve Boğaz Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 19 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Engindere,Taşlıdere,Hamidiye,Müftü,Ekrem Orhon,Paşakuyu,Tophane,Kale,Halatçılar,Kavaklı,Yeni mahalle ve Pehlivantaşı   Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 19 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Oluşan  Ariza Nedeniyle Fener Mahallemize Bu Akşam  Saat 24:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 18 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Gülbahar, Bağdatlı, Portakallık, İslampaşa, Dağsu, Kaplıca, Ekmekçiler, Hayrat, Kanbursırt, Pilavdağı ve Değirmendere Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 17 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Bozkale, Mezra, Dağıksu, Dağsu, Kaplıca, Ekmekçiler, Kale, Halatçılar, Kavaklı, Pehlivantaşı ve Canpolat Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 16 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Hamzabey,Çorapçılar,Fatih,Dereüstü,Çamlibel,Yeniköy,Pehlivan,Balsu,Hayrat,Kanbursırt,Pilavdaği ve Değirmendere  Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 15 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Engindere,Taşlidere,Hamidiye,Piriçelebi,Çarşi,Atmeydanı,Yağlıtaş,Camiönü,Mermerdelen,Reşadiye ve Eminettin   Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

Soru ve Görüşleriniz