15.09.2017 15:09
STİLİSTLİK KURSU SERGİSİ AÇILDI

STİLİSTLİK KURSU SERGİSİ AÇILDI

Rize Belediyesi Tophane Kadın Kültür ve Sanat Merkezi’nde Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen stilistlik kursunun sergisi açıldı.

Açılışa Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve eşi Menduha Kasap, Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali, Belediye Meclis Üyesi Emine Aktaş, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap açılışta yapmış olduğu konuşmada, “Paydaşlarımızla bir bütün halinde çalışarak bu faaliyetler ortaya çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın en son toplantıda ifade ettiği gibi “yollar yapacağız ama gönülleri de yapacağız” ifadesinden hareketle bizler bu tür faaliyetleri halkımızla birlikte yürütmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mahalle bazında bu tür faaliyetleri geliştirerek devam ettiriyoruz.” dedi.

Rize Valisi Erdoğan Bektaş ise, “Tophane mahallemizin bütün sorunlarıyla ilgilenen bir muhtarımız var. Bu gün açılışını yapacağımız sergide belediyemizin ciddi katkıları vardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “ diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Başkan Kasap ve Vali Bektaş kursiyerlerin yapmış olduğu çalışmaları inceledi.

Soru ve Görüşleriniz