• 06 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Balsu, Dağsu, Kaplıca, Çorapçılar, Hamzabey, Dereüstü, Fatih, Alipaşa, Çiftekavak, Fener, Boğaz ve Camiönü Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 05 AĞUSTOS
  ilaçlama proğramı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Kale, Kavaklı, Halatçılar , Mermerdelen, Reşadiye , Bozkale . Dağınıksu , Mezra ,Tophane, Yeniköy ve Çamlıbel Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 05 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Çarsı ve Değirmendere Mahallelerimize Bugün Saat 12:00'a Kadar Su Verilemeyecektir. 05/08/2021
 • 04 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Ekremorhon, Müftü, Paşakuyu, İslampaşa, Gülbahar, Portakallık, Bağdatlı, Mermerdelen ve Reşadiye Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 04 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Hayrat Değirmendere Fener  Boğaz Kanbursırt Reşadiye Mermerdelen ve Camiönü Mahallelerimize Bugün Saat 17:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.04/08/2021
 • 03 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Hamidiye, Taşlıdere, Engindere, İslampaşa, Yeniköy, Atmeydanı, Çarşı, Piriçelebi, Değirmendere, Hayrat, Kanbursırt, ve Eminettin Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 03 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Çarsı Mahallemize Bugün Saat 19.00'a Kadar Su Verilemeyecektir
 • 02 AĞUSTOS
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Değirmendere,Pilavdağı,Hayrat,Kanbursırt,Eminettin,Dereüstü,Fatih,Çorapçılar,Hamzabey,Ekremorhon,Müftü,Çamlibel ve Paşakuyu  Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 02 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Bakim Onarim Çalisması Nedeniyle İslampaşa Engindere Portakallık Bağdatlı Müftü ve Gülbahar  Mahallelerimizin Bazi Bölgelerine Bugün Saat 15:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.02/08/2021
 • 01 AĞUSTOS
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışmaları Nedeniyle  Tophane,Yeniköy,Çarşı,Piriçelebi,,Atmeydanı,,Kale,Reşadiye,Mermerdelen,Camiönü,Fener,Boğaz,Çiftekavak,Alipaşa,Ekrem Orhan ve Müftü  Mahallelerimizde Bugün Saat 17:00’a Kadar Su Verilemeyecektir.

Soru ve Görüşleriniz