• 17 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Taşlıdere, Engindere, Hamidiye, İslampaşa, Fener, Boğaz, Camiönü, Atmeydanı, Ekmekçiler, Çarşı ve Piriçelebi Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 17 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Hayrat, Kanbursırt, Pilavdağı, Fener ve Boğaz Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine (Üst Kısımlar) Bugün Saat 17.00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 16 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Portakallık, Gülbahar, İslampaşa, Bağdatlı, Pehlivan, Balsu, Dağsu, Kaplıca, Yağlıtaş, Alipaşa, Çiftekavak, Boğaz, Fener ve Camiönü Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.16.07.2021
 • 16 TEMMUZ
  Kurban Bayramı Tedbirleri
  Kurban Bayramında COVİD-19 Tedbirleri Gereğince; Halka Açık Alanlar, Yol Kenarları ve Konutlar Çevresinde Kurban Kesimi ve Meslek Grubu Hariç, Kıyma Çekimi YASAKTIR. Aykırı Davranışlara YASAL CEZAİ İŞLEM Uygulanacaktır.
 • 14 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışmaları Nedeniyle Kale Mahallemizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 17:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.14/07/2021
 • 13 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Piriçelebi, Kale, Halatçılar, Atmeydanı, Değirmendere,Kanbursırt, Pilavdağı, Hayrat, Reşadiye, Camiönü, Mermerdelen, Fener ve Boğaz Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bu Gece Saat 23.00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 13 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışmaları Nedeniyle Çamlıbel Mahallemizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 13:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 11 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Kanbursırt, Pilavdağı, Kale, Halatçılar, Kavaklı, Canpolat, Pehlivantaşı, Hamidiye, Taşlıdere, Engindere, İslampaşa, Tophane, Yeniköy, Çamlıbel ve Çarşı Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 10 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20:00 – 24:00 Saatleri Arasında Hamzabey, Çorapçılar, Fatih, Dereüstü, Müftü, Ekremorhon, Paşakuyu, Çamlıbel, Mermerdelen, Reşadiye, Eminettin, Değirmendere ve Hayrat Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. 10.07.2021
 • 10 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışmaları Nedeniyle Çarşı Mahallemizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 18:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.

Soru ve Görüşleriniz