• 31 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Portakallık, Gülbahar, İslampaşa, Bağdatlı, Pehlivan, Balsu, Dağsu, Kaplıca, Yağlıtaş, Bağdatlı ,Pilavdağı ,Hayrat ,Değirmendere ve Kambursırt Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgar Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 30 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Atmeydanı, Yeniköy, Ekmekçiler, Çarşı, Piriçelebi, Bozkale, Mezra, Dağınıksu, Hamzabey, Alipaşa, Çiftekavak, Boğaz, Fener ve Camiönü Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 30 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeni ile İslampaşa, Bağdatlı, Portakallık, Gülbahar ve Müftü Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 18.00' a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 29 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Hamidiye, Taşlıdere, Engindere, İslampaşa, Müftü, Ekremorhon, Paşakuyu, Tophane, Yeniköy, Kale, Halatçılar, Kavaklı, Eminettin ve Reşadiye Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 29 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalışması Nedeniyle Taşlıdere, Hamidiye ve Dağınıksu Mahallelerimize Bu Gece Saat 02:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.
 • 27 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakim Onarim Çalisması Nedeniyle İslampaşa Portakallık Bağdatlı Gülbahar ve Hamzabey Mahallelerimizin Bazi Bölgelerine Bugün Saat 20:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.27/07/2021
 • 26 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakim Onarim Çalisması Nedeniyle Eminettin, Reşadiye ve Değirmendere Mahallelerimizin Bazi Bölgelerine Bugün Saat 13:00'a Kadar Su Verilemeyecektir. 
 • 26 TEMMUZ
  Su Kesintisi
  Bakım Onarım Çalişmaları Nedeniyle Hamzabey İslampaşa Portakallık Bağdatlı ve Gülbahar Mahallelerimizin Bazı Bölgelerine Bugün Saat 17:00'a Kadar Su Verilemeyecektir.26/07/2021
 • 19 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında İslampaşa, Portakallık, Bağdatlı, Gülbahar, Tophane, Yeniköy, Çamlıbel, Atmeydanı, Mermerdelen, Reşadiye, Eminettin, Değirmendere ve Hayrat Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.
 • 18 TEMMUZ
  İlaçlama Programı
  Bu Akşam 20.00 – 24.00 Saatleri Arasında Müftü, Ekremorhon, Paşakuyu, Çamlıbel, Kale, Kavaklı, Halatçılar, Hamzabey, Çorapçılar, Fatih ve Dereüstü Mahallelerimizin Genelinde ‘Yağmur ve Rüzgâr Olmaması Durumunda’ Sivrisinek Mücadelesi Kapsamında İlaçlama Yapılması Planlanmaktadır, Hassasiyetiniz ve Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

Soru ve Görüşleriniz